Diétás étkezés

 

Tisztelt Szülők!

 

Amennyiben gyermekük jogosult az intézményi étkezésre (óvoda, iskola) és speciális diétát igényel, tájékoztatom Önöket arról, hogy szakorvosi igazolással szükséges igazolnia azt, hogy milyen jellegű diétát kell tartania.

A diétás ételeket -mint eddig- ezután is a Hpm Plus Kft. fogja biztosítani gyermekük számára.

Kérem, hogy mihamarabb (de legkésőbb 2020.08.14.-ig) juttassák el hozzám e-mailben (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) vagy személyesen (Tordas, Szabadság út 134.) az érvényes szakorvosi igazolásokat, mert csak így áll módunkban gyermeküknek szeptembertől diétás ételt rendelni.

A Hpm Plus Kft. az igazolások nélkül nem tudja biztosítani a diétás ételt.

 

Köszönöm együtt működésüket!

 

Tordas, 2020. július 21.

 

                                                           Tisztelettel:

Kovácsné Rehus Tímea

      élelmezésvezető

 

 

Névnapok

Tegnap : Berta, Bettina
Ma : Ibolya
Holnap : László
Holnapután : Emőd

Bejelentkezés