További információk!

Kedves Szülők!

Kérem, hogy türelemmel legyetek! Az első napok számunkra is komoly nehézségekbe ütköznek. Adminisztrációs és szervezési, egyeztetések vannak folyamatosan, mindenki biztonsága érdekében.

Minden szükséges információt megkaptatok és ezután is természetesen tájékoztatni fogunk Benneteket az esetleges változásokkal kapcsolatosan. Ezért kérem, a higgadt, türelmes együttműködéseteket!

A holnapi nap folyamán (2020. március 18.) lehetőségetek lesz 9 és 11 óra között a gyermekek óvodában maradt dolgait átvenni. Kizárólag a kordonon keresztül, telefonos jelzés

(06/20/245-0326) alapján, illetve másnap (2020. március 19.) 15-16 óra között is alkalmatok lesz ez ügyben intézkedni.

A gyermekek minden holmija előre össze lett készítve, így egyszerűbb az átvétel lebonyolítása.

Az akcióterv szerint történik a megelőzés és a védekezés!

Ezúton is köszönöm a megértéseteket és türelmeteket!

Mindenkinek kívánom a legjobbakat!

Tordas, 2020. március 17.

Diósiné Besenyei Boglárka Mária

Óvodavezető