néptánc

2463. Tordas, Szabadság út 134. 06-22/467-502 41. mellék

OM azonosító: 203255

Tisztelt Szülők!

A Művészeti Iskola által szervezett néptánc foglalkozás hétfőn és szerdán 13 órától 14 óráig tart. Kérünk Mindenkit, hogy a néptánc foglalkozás végeztével a gyermekek hazaviteléről gondoskodjon, mert az óvoda nem tudja biztosítani a felügyeletüket!

Megértésüket köszönöm!

Tordas, 2019.09.09.                                                              Diósiné Besenyei Boglárka Mária

óvodavezető

Tisztelt Szülők!

A délelőtti tevékenységek alatt a gyermekek néptánc és hagyományok iránti érzékenyítését óvodai kereteken belül szervezzük!

óvodavezető