Januári hírek

December végén megújult óvodánk, újrafestették a termeket és a folyosót, új eszközök beszerzésére került sor (bútorok, könyvek, elektronikai eszközök). Köszönjük!
A január meghozta a gyermekek számára a várva várt havat. Gyermekzsivajtól volt hangos az udvar, előkerültek a régen használt csuszkák is. Hóembert építettünk, és a madarakról sem feledkeztünk meg, megetetjük őket. Itt a farsang, bár rövid lesz, mi vidáman készülünk a bálra, melyet február 9-én tartunk. Egészséghetünkre is januárban kerül sor. Visszatekintve az adventi készülődésre, a csibe csoportban mézeskalácsot sütöttünk, ügyes kezű anyukák is segítettek, köztük Tarsolyné Kuti Katalin.

Pálfalvi Nándor: Farsang

Táncra, táncra kislányok,
daloljatok kisfiúk.
Itt a farsang, haja-huj,
ne lássunk most szomorút.

Mert a farsang februárban
nagy örömöt ünnepel:
múlik a tél, haja-huj,
s a tavasznak jönni kell.

Mindenkinek vidám farsangot kívánok!


Milichovszkiné Szalai Ilona

Névnapok

Tegnap : Emese, Sarolta
Ma : Csaba
Holnap : Apollónia
Holnapután : Ellák

Bejelentkezés